درباره ما

درباره شرکت

شرکت بازرگانی الماس شیمی، فعالیت مستقل خود را از سال 1381 در زمینه تامین نیازهای صنعت نساجی آغاز نمود. این شرکت درحال حاضر وارد کننده طیف گسترده ای از رنگ ها براساس نیازهای مشتریان ،از شرکت SOLAR FINE CHEMICAL تایوان ، مواد کمک نساجی از JINTEX CORPORATION و تجهیزات آزمایشگاهی از شرکت LABTECH تایوان و همچنین سایر شرکتهای اروپایی و آسیایی دیگر می باشد.

SOLAR FINE CHEMICAL CO., LTD

این شرکت که در سال 1984 تأسیس شده است، متخصص در تولید رنگ برای صنایع نساجی و چرم و یکی از تولید کننده های اصلی تولید رنگ در تایوان است.همچنین این تولید کننده از سیستم تضمین کیفیت ISO9001و سیستم مدیریت محیط زیست ISO14001 بهره می برد.

JINTEX CORPORATION

شرکت JINTEX CORPORATION پیشرو در تولید مواد شیمیایی صنعتی قابل استفاده در صنایع گسترده ای از جمله پارچه، رنگرزی. چرم، الکترونیک و بسیاری دیگراست. این شرکت دارای عضویت ZDHC می باشد وهمچنین بخش R&D آن مفتخر به دریافت جایزه برگزیده تحقیقات نساجی توسط انجمن بین المللی پژوهش و توسعه نساجی است.

NEWAVE LAB. EQUIPMENTS CO., LTD

یکی از مشهورترین تولید کنندگان، تامین کنندگان و صادرکنندگان ماشین آزمایشگاهی،و دارای کارخانه در تایوان است. با سالها تجربه در خط تولید و نیز بخاطر عملکرد برجسته در صنعت شناخته شده است. این تولیدکننده دارای آزمایشگاههایی است که مطابق بااستانداردهای کیفیتی بین المللی طراحی شده و از سوی مشتریان مورد استقبال قرار گرفته است. این تولید کننده برای ساخت ماشین آلات، از بهترین مواد اولیه استفاده می کند و همچنین تمامی پارامترهای کیفیت ملی و بین المللی را حفظ می کند.

وارد کننده و توزیع کننده نخ، رنگ، مواد کمک نساجی، شابلون روتاری و ماشین آلات آزمایشگاهی

©almaschemieکلیه حقوق مادی و معنوی برای شرکت مهندسی و بازرگانی الماس شیمی آسیا محفوظ می باشد